Masz już dość krążenia od lekarza do lekarza bez większych efektów? Masz wrażenie, że wszystko co Ci przypisują szkodzi Ci zamiast pomagać? Prawda jest taka, że naprawdę nie musisz uzależniać swojego zdrowia od tego co da lub nie da Ci lekarz. Twój organizm jest znacznie mądrzejszy niż wszyscy specjaliści razem wzięci a natura wyposażyła Cię w mechanizmy i środki do tego abyś mogła sama zawsze pomóc sobie najlepiej.
Skoro tak, dlaczego wiec chorujesz, słabo wyglądasz nie wspominając już o samopoczuciu?

Odpowiedź jest znacznie prostsza niż mogłoby się wydawać. W naszych czasach bardzo daleko odsunęliśmy się od naszego prawdziwego ja. Każdy człowiek pędzi dokądś, najczęściej zestresowany, poirytowany i pełny żalu. Zapomnieliśmy o tym, jak niesamowici jesteśmy i jak mądra jest matka natura. Powodem wszystkich chorób i złego samopoczucia jest szeroko pojęta nieświadomość pomieszana z dużą dozą ignorancji. Z ich przyczyny, zupełnie nie poświęcamy uwagi naszym uczuciom a to przecież one budują nasze ciała. Już od zarania dziejów mówiono, że złość piękności szkodzi. Nie szkodzi ona jednak tylko na wygląd.

Długo pielęgnowany stres, żal czy uraza mieszkająca w Twoim ciele odbiera Ci energie witalne i powoduje choroby. Czasami aby uzdrowić to co w Tobie jest najbardziej według Ciebie zepsute wystarczyłaby miłość i świadomość wysłana w to miejsce ciała. Od dziś miej stale świadomość, że to Twoje emocje i myśli budują Twoje ciało poczynając od kości i na skórze kończąc. Skoro wiec możesz ” zepsuć” swoje zdrowie, czy jesteś też analogicznie w stanie je naprawić w ten sam sposób? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że postanowisz iż złość, zawiść i zazdrość innych ludzi nie będą miały na Ciebie wpływu a kiedy pojawią się w Twoim ciele pożegnasz je tak szybko jak to tylko możliwe. Zawsze gdy poczujesz negatywne emocje w stosunku do siebie zwalcz je myślami o pięknie i miłości. Jeśli chcesz możesz myśleć o pieskach, kotkach czy swoich dzieciach. Wszystko co sprawia, że się uśmiechasz ulecza Twoje ciało.

Dokładnie tak jak sam uśmiech. Bardzo ważną sprawą jest także abyś dużo się uśmiechała i wcale nie po to aby udawać coś przed innymi. Uśmiechaj się kiedy siedzisz sama w domu, kiedy pracujesz lub ścielisz łóżko. Ludzki organizm został zaprojektowany w ten sposób, że uśmiech pobudza go do produkcji dobrych substancji – endorfin. Jeżeli nie wierzysz we wpływ tego prostego grymasu na biochemię Twojego organizmu już dziś wypróbuj go sama. Będziesz zdziwiona efektami, które uzyskasz. W zdrowym ciele zdrowy duch ale też zdrowy duch daje nam zdrowe ciało. Wprowadzając do swojego życia więcej miłości i wdzięczności zmienisz zarówno swoje samopoczucie, relacje oraz wygląd. Twoja uroda rozkwitnie a ludzie zaczną oglądać się za Tobą na ulicy kiedy tylko zmienisz swoją wewnętrzna wibrację nastawiając się na szczęście i obfitość. Dzięki swojemu nastawieniu zaczniesz przyciągać do siebie więcej radości i pięknych sytuacji a lekarzy będziesz mogła omijać szerokim łukiem gdy Twój organizm przestawi się w tryb samoleczenia.

29 maja 2019 ,